Co to vlastně LOSTROOMS.cz je?

LOSTROOMS.cz – největší v Praze síť quest-místností (questů odehrávaných živě).
Podstata našich questů spočívá v tom, že tým ze 2 až 5 lidí zavřou ve speciálně připravené místnosti – questroom (někdy se tomu také říká escaperoom či quest-místnost). Účel hráčů – dostat se ven z těchto místností během hodiny. Na cestě k jejich svobodě – spousta skrýší, hlavolamů a úkolů.

Jaký je průběh hry?

Před zahájením hry moderátor provádí pro návštěvníky důkladnou instruktáž, seznamuje s legendou questu a vysvětluje pravidla hry. Každý z questů se skládá z jedné či několika místností. Design všech místností přesně odpovídá syžetu příslušného questu. Pocit úplného ponoření se do děje doplňují audio doprovod a zvláštní efekty.
Některé úkoly se podobají těm, které plnili účastníci populární show ,,Pevnost Boyard“, s tím rozdílem, že se v LOSTROOMS.cz toho účastníte Vy sami: nalezněte skrýše, vyřešte hlavolamy, ukažte, jak jste pozorní a všímaví, vynalézaví a zruční. Hraní questů je neuvěřitelně zábavná a hazardní aktivita. Některé úkoly lze vyřešit pouze společným úsilím a ve spolupráci s jinými členy týmu. Průběh celé týmové hry sledují moderátoři questu pomocí kamerového systému, kteří jsou připraveni kdykoliv hráčům napovědět, aby je správně nasměrovali

Pro koho je určena tato zábava?

Tato forma zábavy je cílená jak na dospělé lidi a mladiství staršího školního věku, tak i na děti středního i mladšího školního věku s jediným rozdílem, že pro děti do 12 let je hra přístupná pouze za doprovodu rodičů. Pro zúčastnění reálného questu není třeba speciálních znalostí, ani fyzických návyků. Velice často se questu zúčastní i celá rodina

Jaký je důvod zahrát si quest?

Do LOSTROOMS.cz si lidé přijdou strávit volný čas spolu s přáteli, příbuznými, kolegy, milovanými, oslavit narozeniny nebo pořádat firemní akci, a to trochu netradičně.

Quest pro partu kamarádů
Jít si zahrát quest je skvělou alternativou návštěvy kina, bowlingu, kulečníku či posezení v baru. Je-li parta trochu větší, je možné se také rozdělit na několik týmů a souběžně si zahrát různé questy. V kanceláři na Žitomírské si mohou zahrát současně až 37 lidí (7 questů), v kancelářích na Opatovické a Mečislavově – 8 až 10 lidí (2 questy).

Quest pro dva
Naši administrátoři jsou Vám vždy připraveni pomoci uspořádat překvapení pro milovanou osobu. Například během prvních 2 let na trhu se v LOSTROOMS.cz požádalo o ruku celkem 0 krát. Máme z toho obrovskou radost, neboť snoubenka pokaždé řekla ,,ano“.

Quest pro rodinu
Často nás navštíví i celá rodina, neboť zahrát si quest živě je forma zábavy docela vzácná a zajímavá pro lidi jakéhokoli věku. Běžně se stává, že mladí lidé pozvou také svoje rodiče. Přinejmenším si jednou náš quest zahrála čtyřgenerační rodina: dítě, matka, otec, babička i prababička!

Quest pro oslavu
Každý týden se v LOSTROOMS.cz pořádají narozeniny (včetně dětských narozenin), dámské a pánské jízdy a firemní akce. Pro pořádání slavností v kanceláři na Žitomírské je určena útulná lounge zóna pro 15-20 lidí. Více si přečíst o oslavách můžete zde.

Questy pro firemní akce
Questy jsou týmové hry, proto pro kolegy je zaručen skvělý teambuilding.
Naší korporativní klientelou je již více než 150 společností.

Kolik lidí si může zahrát v quest-místnosti?

Naše místnosti jsou určeny převážně pro 2-5 hráčů. Všimněte si, že quest-místnost ,, Útěk“ je určena pouze pro 2 osoby, zatímco ,,Černý pokoj“ je maximálně pro 4

Je to bezpečné?

Samozřejmě. V našich questech nepoužíváme snadno rozbitné ani ostré předměty. Každá z místností je vybavena několika video kamerami. Operátoři quest-místnosti sledují každou týmovou hru. Pokud to bude nutné, operátor může vzdáleně odemknout jakýkoliv zámek. V případě mimořádné situace se všechny zámky odemknou automaticky.

Jak rezervovat hru?

Vytvořit rezervaci na jakýkoliv den do budoucna lze přímo na webových stránkách, stačí si vybrat hru, která se Vám líbí ze seznamu v levé části webu.
V případě objednání hry uvádějte skutečné jméno a číslo mobilního telefonu, naši administrátoři se s Vámi mohou spojit pro upřesnění některých detailů.
POZOR!!! Pokud jste neuvedli svoje mobilní číslo nebo uvedli neexistující – může dojít k automatickému zrušení Vaší rezervace, tím pádem se nebudete moci hry zúčastnit!

Co když si chci zahrát dnes?

Můžete zjistit více o možnosti zahrát si již dnes, když zavoláte operátorům přímo do kanceláře, kde se nacházejí questy, které Vás zaujaly:

únikové hry: Hotel Le Marais, Černý pokoj, Doupě čarodějnice, Velký třesk, Imaginárium, Útěk
+420 776744406, Žitomírská 38, Praha 10

únikové hry: Portál a Za hranicemy vědy
+420 777434533, Opatovická 18, Praha 1

únikové hry: Škola Silent Hill a Advokát
+420 777360557, Mečislavova 18, Praha 4

Je možné přijít pozdě na hru?

Snažte se dorazit 15 minut před zahájením hry. Pokud dorazíte později, čas Vaší hry v místnosti může být zkrácen. Mějte na paměti, že po Vás dorazí i jiní hráči.

Kde přesně se nachází Vaše kancelář, kde jí najdu?

Máme několik kanceláří v Praze. Kompletní seznam adres naleznete v záložce Kontakty na našem webu.

Chtěl bych si koupit quest jako dárek, co pro to musím udělat?

Využijte formulář na této stránce
Zde můžete vybrat voucher, který Vás zajímá, a způsob platby. Poté na Váš email přijde návod týkající se platby a obdržení Dárkového certifikátu od LOSTROOMS.cz

Mám již voucher na hru, avšak se blíží konec platnosti. Co mám v tomto případě dělat?

Žádná panika! Využijte naší klientské technické podpory na stránce hhelp.lostrooms.cz – zvolte ,,Prodloužit platnost voucheru“ a uveďte jeho číslo. Budeme se snažit udělat vše, co je v našich silách!

Je možné si zahrát s dětmi?

Ano, je to možné. Hra je přístupná dětem mladším 12 let za doprovodu rodičů. Děti ve věku od 13-14 let si mohou zahrát sami.
Máte-li v plánu vzít si s sebou na hru dítě – mějte na mysli, že takové quest-místnosti jako ,,Černý pokoj“, „ Doupě čarodějnice“, ,,Škola Silent Hill“ mohou vystrašit děti mladšího věku.

Jsou místnosti přizpůsobeny pro vozíčkáře?

Bohužel, ani jedna z našich místností není přizpůsobena pro návštěvníky na vozíku – žádná kancelář nemá bezbariérový přístup. Je nám moc líto, že zatím není možné vyřešit danou situaci.

Máte ještě nějaké dotazy?

Zavolejte nám +420 776 744 406
Také se s námi můžete spojit Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či prostřednictvím holubů
Are you looking for the best website template for your web project? Look no further as you are already in the right place! In our website templates section you will find tons of beautiful designs - for any kind of business and of any style. You are in a unique place - join us today BIGtheme NET